Osovnost - Zvonec a konec!

Napsal (») 27. 3. 2013 v kategorii S.RUB. - Pro soutěživé..., přečteno: 4193×
uvodni/osovnost.png

Osovnost nám skončila!

Osovnost-logo_3
Některé to potěší, jiné rozesmutní, nikdo ovšem nehne s tím, že za sebou máme už i závěrečný večírek s vyhlášením.

V sobotu, 23. března, se sešli soutěžní sovy, jejich majitelé i náhodní kolemjdoucí (a kolemletící) v Komnatě nejvyšší potřeby, pro tu příležitost vybavené do stylu luxusního sovince. Jedlo se, pilo, smálo se, bavilo. Hrálo se a vyhlašovalo! Ovšem než přejdeme k podrobnostem ohledně výsledků, chtěl bych se zastavit nad samotným průběhem večírku pro nepřítomné.

Hned po úvodním uvítání přišel James se svou soutěží za Corvina. Soutěž to byla krásná, napínavá a doopravdy povedená. Vítězně z ní vyšel Adrian Collet.
Poté mělo přijít na řadu samotné vyhlašování, ale byl by hřích nevyužít atmosféry (která by se dala klofat vidličkou) k něčemu magickému. Stalo se, že přítomní s párem kouzelných formulek vyvolali ducha! Ne jen tak obyčejného ducha, samozřejmě, ale ducha nesmírně důležitého a podstatného, žádného menšího, než ducha oné skvělé, úchvatné sovy, která donesla první dopis a stala se zakladatelkou soví činnosti pro kouzelníky (více o ní na Začátku). V její alespoň částečné přítomnosti se konečně mohlo začít s přednesem výsledků. A tak se vyhlašovalo, vyhlašovalo, dlouho se vyhlašovalo a stále se vyhlašovalo. A když bylo vyhlašování u konce, tak přišel i náš nebelvírský časopis se svou soutěží, která byla o znalosti vypracování a nechala vyniknout Michaela Jonese.

Ale teď již přejděme k tomu, kvůli čemu mnozí z vás otevřeli tento článek. Zveřejnění výsledků! V první řadě Vám dám k nahlédnutí seznam všech soutěžních sov a jejich majitelů, tedy párů, kteří měli odvahu se do klání přihlásit a rvát se jako lvi (nebo jako havrani, hadi či jezevci).

B161f2d80b-f_2
 
A z těchto se na místě osmnáctém umístil David Lopez se sovou Rychlopes. David nyní obývá mrazák a my doufáme, že se jeho šikovná sovička bude starat o pořádek až do jeho návratu.

Na místě sedmnáctém je Samantha McRoses a její Štvorlístok. Samantě děkujeme za účast se Štvorlístkom a doufáme, že se jim bude skvěle žít.

Na místě šestnáctém je opět jméno modré, a to Annie Reprobate, která vlastní sovu Huhu. I této dvojici děkujeme za účast (i za účast na večírku a zapojení do soutěží).

Místo patnácté obsahuje jméno žluté studentky Anet Small Witch se sovou Oštěp. I jim moc děkujeme za účast a odvahu a přejeme mnoho společných let!

Místo čtrnácté je prvním děleným místem, kde se po boku umístily dvě druhačky – Nena Cambell se Snaživým hádětem a Safira Xerow Parker s Patrončetem. Oběma patří gratulace ke krásnému umístění, vděk za účast a prostě vše, co se tak říká! Nena je navíc nejlépe umístěnou zelenou studentkou!

Na místě třináctém máme modré jméno (ano, ano, zase, zase!), ovšem máme tu dalšího muže, je jím Petr Soukup se svou sovím hrdinou Semtele. I jim patří gratulace, vděk a přání do života dlouhého a spokojeného.

Na místě dvanáctém je pak výherce corvinovské soutěže, sám malý Adrian Collet se svým Tomem sovákem. Gratulací více než dosti i za onu soutěž, vděku možná ještě víc, neboť s námi protrpěl i většinu vyhlašování.

Jedenáctou je pak mrzimorská zmrzlice Jostein Lauierová s Faramirem. Jim také velké gratulace, neboť TOP10 jim unikla jen tak tak a to ještě stihli odejít do mrazu před vyhlášením!

Na místě desátém máme červenou studentku rozšiřujícího studia a snaživkyni předloňského roku Esperanzu Milagrosa a jejího sovího kamaráda Poselství. Dostali se do TOP10 a za to mají mou velkou úctu. Gratulace a přání pevného zdraví oběma!

Na místo deváté profrčela Patricia Baloure se sovou Krídlanou. Krídlana nikde neztratila hlavu ani křídlo a jako čerstvá druhačka předběhla mnoho starších kolegů. Gratulujeme za úchvatné umístění a děkujeme za účast!

Osmé místo je opět děleným a jsou na něm zase dvě rozličné barvy – Any Dawson se soví kamarádkou Jsem*úžasná*modrá*slečna! a s ní je tam primuska Samantha Ulvenová se sovákem Juráškem. Oběma moc gratulujeme ke krásnému umístění, děkujeme za krásná vypracování a doufáme, že to ve svých párech dotáhnou jednou hodně daleko!

Místo sedmé okupuje červený muž, bývalý prefekt, pokladník, famfrpálový kapitán, který vlastní sovu s nejdelším jménem. Již víte? Nebelbrach Mechacha a Nebelbrachův ne příliš rychlý, ale spolehlivý expres jsou to! Toto sehrané duo si to přolétlo celou soutěží, a za to jim gratulujeme, děkujeme a přejeme ještě další léta spolupráce!

Šestým je nejlepší zástupce mužského pohlaví v soutěži. Není jím nikdo jiný, než vítěz soutěže Lví Tlapou, červený druhák, Michael Jones a jeho sovice Luna, která dokázala krásně kreslit, psát a všechno, ač jim dělal problém termín! Gratulace jsou na místě!

Na pátém místě je další nejlepší soutěžící nějaké barvy, tentokrát je to barvy žluté. Kdo by tam čekal někoho jiného než prefektku Elizabeth Gibsonovou by se mýlil, protože její Marlene předvedla, že šikovná není jenom Elíza! Gratulujeme jim ke krásnému umístění, k nejlepší žluté příčce a přejeme brzké probití na stupně vítězů.

Čtvrté místo je další dělené a sovy na něm jen tak tak nedosáhly na stupně vítězů. Jednou z mnoha zástupkyň červených barev byla i Meggie Ufíková s úžasnou Jízdenkou, která krásně kreslila, psala a prohůůkolovala se na úplný závěr. A s ní je uhnízděná i Elennar Hollkin a její Gomen nasai, které byly jediný pár s fialovou zástupkyní a tak je také logciké, že se stali z fialových nejlepšími! Gratulujeme k tomuto trochu smutnému umístění a hlavně se nesmí zoufat, příště to bude medaile!

A my se tedy dostáváme na stupně vítězů! A zahájíme je další červenou studentkou s její sovou. Je jí nejlépe umístěná studentka rozšiřujícího studia, bývalá prefektka Bilkis Blight a Shaak Ti. Je vidět, že se spolu znají a dokáží se protlouct všemi nástrahami a jejich umístění na bedně je tedy zasloužené. Gratulujeme!

Na místě druhém máme zase nejúspěšnější účastnici z řad loňských nováčků. Není to žádná jiná barva, než opět naše červená. A není to nikdo jiný, než správkyně obrazárny – Hekatea Centaurix a její Athénka! Athénka ukázala, že úchvatně kreslit neumí jen Heky, ale i ona, a kreslící schopnosti jí závidí každá druhá sova v kraji (minimálně ty u Olivera v sovinci, a že jich není málo!). Gratulujeme k tak úchvatnému místu a přejeme dlouhé soužití!

A jsme u vyhlášení toho nejhlavnějšího. Tedy vyhlášení té a jediné Osovnosti!
Ale kdeže jediné! I první místo nakonec bylo obsazeno dvěma soutěžícími. A dokonce jsou obě i vítězkami ve svých kolejích. Navíc se jedná i o vítězky svých kolejních časopisů! Není to nikdo jiný, než červená primuska Nerys Heliabel Ghostfieldová se svou Spontánností a modrá prefektka Eliah Tailesová a její Just Another Owl in the Wall, která už určitě není jen nějakou sovou na zdi! Obě si odnáší titul Osovnosti hradu a my doufáme, že na nás nezanevřou a občas se přiletí podívat do redakce, zda to tam ještě stojí +zasměje se+

Osovnosg
Važte si, milí čtenáři, hradních Osovností, važte si i jiných sov a vzpomeňte si na jejich nelehký úděl, až Vám zase některá zaklepe na okno s pergamenem u nožky. Kvalitní soví zob není až tak drahý, abyste jím nemohli obšťastnit věrné služebnice a ochránkyně kouzelnické spolupráce. Pamatujte na to. Pamatujte na OSOVNOST, kterou bychom tímto chtěli oficiálně ukončit.

Brána se zavírá, sovy opouštějí stránky časopisů. Děkujeme Lili s Jamesem, jakožto dalšímu organizátorskému duu. Stejně tak děkujeme všem sovám, které se zúčastnily, ať už v jednom či ve všech šesti kolech. A děkujeme také čtenářům, kteří klání sledovali a podporovali, doufáme, že se nám podařilo vnést mezi hradní zdi alespoň trochu neotřelého.

Díky Vám!!!

Pro Lví tlapou

Oliver McCollin & Kirsten Woodová

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Lilien z IP 89.24.201.*** | 31.3.2013 19:35
My také moc děkujeme Oliverovi a Kirsten za to, že jsme společnými silami dotáhli celou Osovnost do konce. Byla to moc fajn spolupráce a myslím, že z toho vzniklo mnoho krásných děl, které by neměly být zapomenuty! Takže děkujeme i soutěžícím, kteří s námi vydrželi až do konce! smilesmile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a čtyři